مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کاغذ روزنامه ۴۵ گرمی کره

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کاغذ روزنامه کره ای
کاغذ روزنامه

کاغذهای کره ای در صنعت نشریات نقش بسزایی را ایفا می کنند که از جمله آنها معروف به کاغذ روزنامه ۴۵ گرمی کره است که با کیفیت به نسبت خوب در بازار یافت می شود.
کاغذ هایی که برای اینگونه خدمات به کار می روند معمولا به صورت رول های چند هزار متری در قالب یک پالت با وزن بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم و در عرض های ۷۰ الی ۱۴۰ سانتی متر موجود است و بنا به درخواست مشتریان به عرض های گوناگون و همچنین طول هایی که مورد نیاز است به صورت تناژ به فروش می رسد.
از دیرباز برای اینکه بتوان از جنس های مرغوبتری برای خدمات بهتر استفاده کرد از اجناس وارداتی کمک می گرفتند و در عرصه نشریات و روزنامه نگاری نیز این امر باعث شده تا با وارد کردن کاغذ کره ای با وزن مخصوص ۴۵ گرمی بتوان خدمات بهتری را ارائه نمود.
این نوع کاغذ روزنامه در اندازه های متفاوتی وجود دارد که بر اساس نیاز مشتریان که با دستگاه های چاپ متفاوت کار می کنند می توانند این کاغذ را بر اساس سایز دستگاه های خود خریداری نمایند.

قیمت کاغذ روزنامه کره ای

همانطور که در سطرهای بالا گفته شد این نوع کاغذ در عرض های مختلف و با طول بسیار زیاد موجود می باشد و بر اساس درخواست مشتری توسط دستگاه سبک سازی کاغذ به عرض و طول های مختلف تولید می شود. قیمت این نوع کاغذ بر اساس عرض آن کمی متفاوت است که معمولا از عرض ۷۰ الی ۱۳۰ کیلویی ۲۴۵۰ تومان می باشد. و عرض ۱۴۰ به دلیل کمیاب بودن آن کمی گران تر است.
البته میتوان این کاغذ ها را به عرض های کمتر از ۷۰ سانتی متر و اندازه های دلخواه دیگر درآورد. به این صورت که به اصطلاح سبک سازی با زدن تیغ های بیشتر عرض را به ۱۰ یا ۱۵ سانتی متر هم درآورد.

منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *