مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش انواع کاغذ سنگ

کاغذ سنگ

کاغذ های سنگ از انواع پیشرفت های صورت گرفته در ایران است که مرکز جینکو، بهترین موقعیت برای فروش عمده stonepaper، می باشد.
تولید کاغذ از سنگ، به عنوان یکی از پیشرفت هایی است که مزیت های کیفی و اقتصادی بسیاری به همراه داشته است و در همین مسیر، کشورهای مختلفی همچون ایران، توانسته اند به علم این صنعت دست یابند و همین مسئله سبب سودآوری های کلان اقتصادی شده است.
سرمایه گذاری در این مسیر به منظور افزایش ظرفیت های تولیدی کاغذهای سنگی، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت هایی است که می تواند ضمن کمک به رشد جایگاهی کشور ما، به ایجاد موقعیت های درآمدزایی نیز کمک نماید.
اما بشنوید از مزیت های stonepaper، که جایگزین مناسبی برای کاغذهای سنگی خواهد بود و در این خصوص می توان به مقاومت منحصر به فرد این کاغذهای سنگی در برابر آب، آتش و همچنین جوندگان اشاره نمود و این مسئله به نوبه خود به افزایش طول عمر و مدت نگهداری آن ها کمک می نماید.
در حال حاضر شرکت جینکو، تنها پخش کننده عمده و مستقیم کاغذهای سنگی در ایران می باشد که موقعیت های صادراتی آن را نیز فراهم ساخته است و این امکان وجود دارد که برای اخذ نمایندگی های رسمی نیز به منظور بهره مندی از این فرصت اقتصادی، اقدام نمایید.


منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *