مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کاغذ روزنامه کره ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کاغذ روزنامه

کاغذ روزنامه کره ای از جمله کاغذهایی است که باید در استفاده از آن بیشترین دقت و ظرافت را به کار برد. زیرا این کاغذ با اینکه از نظر قیمت خیلی بالا نیست ولی باید دقت در جابجایی آن انجام شود.
کاغذ ها از نظر ضخامت و ابعاد تفاوت های زیادی با هم دارند که هر کدام از این ضخامت ها و ابعاد برای کارهایی استفاده می شود که در صنعت های مختلف استفاده های مختلفی از انها می شود.
کاغذ هایی که گاهی اوقات برای استفاده های تزئینی و گاهی برای بسته بندی ها استفاده می شوند. چون بعضی کاغذها با ضخامت های کم که برای ظریف کاری ها و کارهای تزئینی و کاغذهای ضخیم تر برای بسته بندی هم گاها استفاده می شود.

قیمت کاغذ روزنامه

کاغذ روزنامه از جمله کاغذهایی است که ضخامت چندانی ندارد ولی برای کارهایی چون جلد مجلات یا چاپ نشریات استفاده می شود. کاغذ روزنامه در طول ها و عرض های مختلف کاربردهای متفاوتی دارند.

کاغذ روزنامه معمولا در عرض های ۷۰ سانتی متر تا عرض ۱۴۰ سانتی متر یافت می شود و در طول آنها محدودیتی وجود ندارد و می توان با هر طولی که مد نظر باشد، آنرا تهیه می شود.
کاغذ روزنامه در اکرا فروشگاه های کاغذ یافت می شود ولی اکثرا این کاغذها را نمی توانند تولید کنند زیرا این کاغذ با دستگاه های مخصوص به خود تولید می شود.

منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *