مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بی نظیر کاغذ سنگ پیشگامان

کاغذ سنگ

کاغذ های سنگ تولید شده توسط کارخانه پیشگامان، دارای کیفیت بی نظیر برای استفاده در صنعت چاپ می باشد که فروش عمده آن نیز با اعطای نمایندگی های رسمی انجام می شود.
با دستیابی به علم تولید کاغذهای سنگی، موقعیت های اقتصادی گسترده ای در ایران ایجاد شده است چرا که با توجه به مزیت های کاغذهای سنگی، قابل جایگزینی به جای انواع کاغذهای سلولزی می باشد که از چوب درختان به عنوان ماده اولیه برای تولید این کاغذها استفاده می شده است.
صنعت تولید کاغذهای سنگی، به صنعت سبز معروف است و علت آن نیز عدم نیاز به قطع درختان برای تولید کاغذها می باشد و از طرفی شاهد آن هستیم که هیچ گونه آبی نیز برای مسیر تولیدی کاغذهای سنگی، مورد نیاز نخواهد بود.
در حال حاضر، کارخانه پیشگامان به عنوان یکی از قوی ترین تولید کنندگانی است که توانسته در مسیر نصب و راه اندازی پیشرفته ترین ماشین آلات مربوط به تولید کاغذهای سنگی اقدام نماید و بتواند نیاز بازار داخلی و بسیاری از کشورهای خارجی را از این طریق تامین نماید.
جینکو نیز به عنوان یکی از فعال ترین تولید کنندگانی است که توانسته اقدام به تولید و عرضه مستقیم کاغذهای سنگی نموده و شرایط اعطای نمایندگی را نیز از طریق این سایت، برای کلیه شهرها فراهم ساخته است.

منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *