مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کاغذ کرافت قهوه ای ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کاغذ کرافت

کاغذ کرافت قهوه ای ایرانی دارای الیاف بلندی می باشد که آنرا به کاغذی با استقامت بالا تبدیل کرده است. به دلیل همین ویژگی خرید این نوع کاغذ در صنعت های مختلفی بسیار مورد توجه است.
این کاغذ با گراماژهای مختلف در صنایع متعدد و با کاربردهای مختلفی تولید و مصرف می گردد. از آنجایی که این کاغذ دارای ضخامت بالا می باشد اما خاصیت انعطاف پذیری و شکل گیری بقابل توجهی دارد.
به همین دلیل است که این کاغذ را برای کاربردهای مختلف تولید می کنند چون که علاوه بر ضخیم بودن برای محافظت از محصول، می توان آنرا به اشکال مختلفی درآورد و به بسته بندی های متنوعی تبدیل نمود.

تولید کاغذ کرافت

در تولید کاغذ ابتدا قطعات چوب را به وسیله دستگاه ماشین پوست کنی، چوب ها را به قطعات ریز تبدیل می کنند و از ساقه کتان و گیاهانی مانند کاه، کنف، نی، جو و گندم نیز برای تهیه کاغذ استفاده می کنند.
کاغذ کرافت نیز ابتدا به این روش تبدیل به کاغذ می شود و بعد از انجام فرایندهای تبدیل، آن را به کاغذ ضخیم تر و گراماژهای متنوع برای مصارف متعدد، در ابعاد مختلف تولید می کنند.

کاغذهای ضخیم تر را در مصارفی چون پاکت های سیمان و گچ استفاده می کنند بخاطر ضخامت بالای آنها. گراماژ این نوع کاغذ برای ساختن پاکت برای گچ و سیمان بین ۶۰ الی ۹۰ گرم است. که عرض آنها معمولا ۱۰۲ سانتی متر می باشد.
این نوع کاغذ در اکثر نقاط جهان قابلیت تولید را دارد و بیشتر کاغذهای وارداتی از کشورهای چین، کره و روسیه می باشد. اما این کاغذ در داخل کشور هم با کیفیتی مناسب تولید می گردد که می تواند با نوع خارجی آن رقابتی خوب و با کیفیت داشته باشد. و در صنعت کارتن سازی نیز مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

منبع: کاغذ و کارتن سازی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *